telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Analytické váhy

Analytické váhy:

Tyto váhy naleznou uplatnění především v laboratořích, kde jsou třeba velmi přesné výsledky vážení. Nabízíme zde váhy s přesností 0,1 mg a 0,01 mg. Nabízíme váhy technologické i úředně ověřené od značek OHAUS, KERN, Precisa, Citizen, Radwag. U těchto vah je vždy součástí kryt proti proudění vzduchu, který chrání vážící plošinku proti okolním vlivům (např. průvan). Některé modely vah jsou rovněž vybaveny interní kalibrací, která umožňuje si obsluze váhu kdykoli seřídit interním závažím a mít výsledky vážení velmi přesné. Úředně ověřené váhy jsou dodávány vždy s platným úředním ověřením. U technologických vah nabízíme možnost procesní nebo akreditované kalibrace.  V případě dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo na tel. čísle 774 232 222.
 
Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.
 
 

laborka-cy-velkálaboratorní-váha-citizen-cy

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.