telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Automobilové a mostové váhy

Automobilové a mostové váhy:

Automobilové váhy, mostové váhy, silniční váhy nebo také nápravové váhy jsou určené pro vážení automobilů, kamiónů, nákladních vozidel nebo zjišťování zatížení jednotlivých náprav. Konstrukce vah se vyrábí k zabudování do země nebo jako nájezdové nad úrovní terénu. Některé váhy lze používat i jako mobilní a lze je jednoduše přemístit. Řada vah lze ES ověřit (cejchovat) pro obchodní účely. Více informací naleznete u konkrétního zboží. U technologických vah nabízíme možnost procesní kalibrace a akreditované kalibrace včetně vystavení kalibračních listů.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 774 232 226.

Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány pracovníkem ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy. Na všechny výrobky je standardně záruka 24 měsíců.

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.