telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Cejchované váhy

Cejchované váhy:

Cejchované váhy tzv. stanovená měřidla se používají při přímém prodeji zákazníkům. Bez těchto vah se neobejde žádný obchod s potravinami, kde tyto váhy vidíme například na pultu s prodejem uzenin či salátů. Zde se jedná o váhy s výpočtem ceny.
Cejchované váhy počítací nalezneme v každém železářství, kde nám obsluha přes tyto váhy prodává spojovací materiál. Ve výkupnách barevných kovů nalezneme cejchované můstkové váhy či váhy na nákladní automobily. Rovněž při výkupu zlata a drahých kovů nalezneme v zastavárnách a ve zlatnictvích váhy na dvě desetinná místa, které jsou rovněž cejchované. Námi dodávané nové váhy mají  prvotní úřední ověření  již zahrnuto v ceně váhy.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

V případě zájmu zákazníka jej zavedeme do našeho systému a následné úřední ověření u zákazníka hlídáme, aby nedošlo k propadnutí a případnému postihu od ČOI. V případě servisu cejchované váhy naše společnost zapůjčuje váhy po dobu servisu nebo po dobu než dojde k následnému úřednímu ověření.

Úředně ověřené váhy  - stanovená měřidla  Zelené M
Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz  v oddělení gastro váhy cejchované.
mec.ohaus.com/mec/en/home/products/product-families/CKW-EU.aspx

L-TST28-gastro-váha L-TST28-gastro-váha-levná-váha L-TST28-gastro-váha-levná-váha-cejchovaná-váha

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.