telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Cejchování a servis vah

Cejchování a servis vah
 
Naše společnost zajišťuje prodej, servis, úřední ověření vah (zejména značek OHAUS, METTLER TOLEDO, KPZ, DIGI, CAS, SOEHNLE, SNOWREX, TRANSPORTA, TONAVA, T-SCALE, TORREY, ACLAS). Rovněž nabízíme zákazníkům možnost zapůjčení vah po dobu servisu.
 
Úřední ověření vah (tzv. cejchování)

Úřední ověření vah je vyžadováno u všech vah, které jsou používány v obchodním styku (stanovená měřidla). U nových úředně ověřených vah bývá již zpravidla prvotní ověření zahrnuto v ceně váhy a toto ověření provádějí výrobci vah. Toto ověření je platné na další dva kalendářní roky a poté musí být váha ve spolupráci s ČMI opětovně ověřena. ČMI (Český metrologický institut) provádí pouze kontrolu vah, ne servisní práce a seřízení vah. Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí přípravu vah na úřední ověření, seřízení a kontrolu váhy (garance toho, že námi připravené váhy budou v pořádku ověřeny) a zajišťuje ve spolupráci s ČMI i samotné ověření (asistence při úředním ověření). Naši technici hlídají termíny úředních ověření vah našich zákazníků a zajistí včasnou přípravu a nové úřední ověření vah. Zákazník má jistotu, že váhy bude mít vždy v pořádku ověřené a vyhne se postihu např. od ČOI.
 
Servis vah
 
Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí servis většiny značek dostupných na našem trhu. Provádíme servisy vah na místě u zákazníků a nebo na některé z našich poboček, kam zákazník může s vahou přijet a nebo váhu zaslat spediční společností. V případě že váhu máte poškozenou a není možná okamžitá oprava (např. je potřeba objednat náhradní díl), zákazníkovi váhu po dobu opravy zapůjčíme. U malých vah je po dobu servisu zapůjčení zdarma, u velkých vah se hradí dopravné a jeden den půjčovného (po celou dobu servisu).
 
V případě Vašeho zájmu o cejchování či servis vah se prosím obraťte na naše pracovníky na telefonních číslech 774 232 222, 774 232 226, nebo na email info@metroservis.cz, kde vám obchodní zástupce poskytne kompletní informace, či vystaví cenovou nabídku.

Instalace nových vah:

Naše společnost Metroservis s.r.o. nabízí instalaci nových digitálních vah, které jsou dodávány naší společností. Vzhledem k velké nabídce nových vah (které dodává naše společnost) uspokojíme poptávku každého zákazníka. U dražších modelů vah je doprava, instalace a zaučení obsluhy zdarma. Nabízíme značky Aclas, CAS, Dini Argeo, Excell, Ishida, Kern, K-PZ Waagen, Lesak s.r.o., Mettler Toledo, Ohaus, Precisa, Radwag, Seca, Snowrex, Soehnle, Tanita, Tonava, Torrey, T-Scale, Vibra, Yaohua, Zeman Váhy. U všech těchto značek technici zajistí technickou podporu zákazníkům a poradí s výběrem vhodných vah dle požadavků zákazníka.

Záruční servis vah:

V rámci záručního servisu vah nabízíme zapůjčení náhradní váhy zákazníkům zdarma. Pokud se jedná o větší váhy (plošinové, paletové), provedou technici opravu na místě u zákazníka. V rámci záručního servisu se snažíme o co nejrychlejší opravu váhy.

Pozáruční servis vah:

Naše společnost zajišťuje servis vah všech shora uvedených značek. Provádíme servis mechanických i digitálních vah. V rámci servisu technici váhu rovněž seřídí tak, aby výsledky vážení byly co nejpřesnější. Vzhledem k tomu že poskytujeme servis většiny dostupných značek na našem trhu, jsme schopni zajistit kompletní servis i větším společnostem, kde jsou zastoupeny různé modely vah. Technici absolvují pravidelná školení a jsou schopni zajistit veškerou technickou podporu. Disponujeme závažími třídy F1, F2, M1  a k závažím máme vystaveny platné certifikáty od ČMI (protokoly k jednotlivým závažím najdeme v kategorii certifikáty). Servis provádíme v rámci celé ČR a provozovny máme v Praze, Kladně a Holešově. Po dobu servisu jsme schopni našim zákazníkům zapůjčit váhy dle potřeby. Zaměřujeme se především na lokality ve středočeském kraji a to:

Zapůjčení vah po dobu servisu (jednorázová částka):

- stolní váhy (gastro váhy, počítací váhy, obchodní váhy) – 250 Kč

- můstkové váhy s váživostí do 300 kg – 350 Kč bez

- paletové váhy s váživostí do 2000 kg – 700 Kč bez

- paletové vozíky s váhou do 2000 kg – 990 Kč bez

- plošinové váhy s váživostí do 3000 kg – 990 Kč bez

- jeřábové váhy s váživostí do 3000 kg – 550 Kč bez

- jeřábové váhy s váživostí do 10 t – 850 Kč bez

Cena zapůjčení zahrnuje kontrolu vah před zapůjčením zákazníkovi a poté kontrolu a vyčištění vah po vrácení zpět.  Cena nezahrnuje případnou dopravu vah na místo.

Ceník servisních prací:

Práce servisního technika: 500 Kč/hodina

Diagnostika závady: 200 Kč

Příplatek za práci v sobotu: 50 %

Příplatek za práci v neděli: 100 %

Příplatek za práci v noci: 25 %

Dopravné paušál Praha: 400 Kč

Dopravné osobní automobil: 10 Kč/km

Dopravné nákladní automobil: 11 Kč/km

Servis od naší společnosti zahrnuje následující:

1. Váhy opravíme jak na místě u zákazníků, tak na některém z našich servisních míst.

2. Opravujeme většinu vah dostupných na našem trhu – mechanické i digitální váhy.

3. Po dobu servisu je možné zapůjčit zákazníkům náhradní váhu.

4. Provádíme montáž i demontáž vah na místě přímo u zákazníků.

5. V rámci servisu připravujeme váhy na úřední ověření.

6. Na žádost zákazníků vystavujeme kalibrační protokoly k opraveným (seřízeným) vahám.

7. Provádíme instalaci vah i zaškolení obsluhy.

8. Servis vah provádíme po celé ČR.
 

Hlídání termínů následných kalibrací a úředních ověření:

Náš nový servisní program zajišťuje hlídání termínů následných kalibrací a úředních ověření. Hlídáme termíny následných kontrol jednotlivých vah včetně uchování záznamů servisních zásahů, kalibračních listů a potvrzení o úředním ověření.

Použití závaží v rámci servisu – ceník

Použití sady závaží F1 – 150 Kč

Použití sady závaží F2 – 125 Kč

Použití sady závaží M1 – 100 Kč

Použití 20 kg závaží – 100 Kč/100 kg

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.