telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Jeřábové váhy

Jeřábové váhy:

Jeřábové váhy mají největší využití v kovoprůmyslu, kdy nám váha upevněna na zvedacím zařízení umožňuje zároveň manipulovat se zavěšeným břemenem a zároveň při manipulaci zjistit jeho hmotnost. Jeřábové váhy se využívají jak při vážení materiálu o velké hmotnosti, tak při vážení rozměrných věcí, které by nebylo možné jiným způsobem zvážit. V naší nabídce jeřábových vah najdete váhy s váživostí od 300 kg do 30 t. Jeřábové váhy mají v horní části oko pro zavěšení na zvedací zařízení a v dolní části hák na zavěšení váženého břemena. Tělo váhy je většinou kovové s dobře viditelným displejem. Součástí jeřábových vah je vestavěný akumulátor. Váhy dodávané společností METROSERVIS s.r.o. jsou určeny jak pro kontrolní vážení možnost vystavení kalibračního listu, tak úředně ověřené (určené pro obchodní styk). Standardní záruka je 24 měsíců. V případě že vás zaujme kterákoliv váha z naší nabídky a budete chtít poradit z výběrem vhodné váhy, neváhejte nás prosím kontaktovat na email: info@metroservis.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 774 232 226.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

 

Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v oddělení jeřábových vah. Nejprodávanější modelovou řadou levných jeřábových vah je váha JEV. U velké části modelů bývá již standardně váha dodávána i s dálkovým ovládáním, které umožňuje např. tárování.

zev-jeřábová-váha-rozměryzev-jeřábová-váha-s-hákyzev-jeřabová-váha-přední-stranazev-jeřábová-váha-zadní-strana

závěsné- váhy-OCSL1-Mel-jdv-3t-30tjdv-jerabova-vahajdv-jerabova-vaha-ovladac

jeřábová-váha-MCWjeřábová-váha-MCW-váženíjeřábová-váha-MCW-kufrjeřábová-váha-MCW-dálkové-ovládáni

L-JEVL-JEV-4L-JEV-1L-JEV-2L-JEV-5L-JEV-3L-JEV-7L-JEV-6

J1-SCJ1-SC-2J1-SC-3J1-SC-4

jeřábová-váha-jdv-osjeřábová-váha-jdv-os-100t

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.