telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kojenecké váhy

Kojenecké váhy:

Kojenecké váhy jsou nejvíce používány v nemocnicích a ordinacích dětských lékařů, a to jak v technologických verzích pro kontrolní účely, tak v cejchovaných (dle předpisů je musí mít např. nemocnice). Dále se tyto váhy používají u maminek po porodu, kdy některé potřebují sledovat kolik novorozenec sní, a toto nelze zjistit jiným způsobem, než pravidelným vážením. METROSERVIS s.r.o. právě z těchto důvodů nabízí zapůjčení kojeneckých vah na kratší i delší dobu. Námi dodávané nové váhy mají prvotní úřední ověření platné dva roky ZDARMA. U technologických vah je možnost kalibrace a vystavení kalibračního listu, kalibrace procesní nebo kalibrace akreditovaná. Nabízíme Vám k zapůjčení KOJENECKÉ VÁHY.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Nejprodávanější modelovou řadou kojeneckých vah je tato ED-M. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v oddělení kojenecké váhy. Nabízené kojenecké váhy jsou jak digitální, tak mechanické a jsou nabízeny v celé škále provedení od několika značek. Váhy dodávané naší společností jsou vždy před odesláním kontrolovány servisním technikem a řádně seřízeny platnými etalony. Standardní záruka na dodávané váhy je 24 měsíců. Některé váhy také nabízejí metr. Dále se dají použít nejen jako kojenecké, ale i jako dětské váhy cca do 20 kg. Váhy mají lehce omyvatelné vaničky.

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.