telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nájezdové váhy

Nájezdové váhy:

Využívají se nejvíce v místě jako součást výrobního řetězce. Tyto nízkoprofilové váhy mají po obou stranách umístěn nájezd a jejich výška je podstatně menší než u plošinových vah. Nájezdové váhy jsou opatřeny 4 snímači hmotnosti, které jsou umístěny v rozích váhy. Nájezdové váhy dodává společnost METROSERVIS s.r.o.  v technologickém provedení, lze vystavit kalibrační list, kalibrace procesní, kalibrace akreditovaná. Verze úředně ověřené – stanovená měřidla. Standardní záruka je 24 měsíců, za příplatek lze záruku prodloužit až na dobu 5 let. V případě, že vás zaujme kterákoli váha z naší nabídky a budete chtít poradit s výběrem vhodné váhy, neváhejte nás prosím kontaktovat na email: info@metroservis.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 774 232 226.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v sekci nájezdové váhy. Pomocí nájezdu obsluha najede na váhu a po zvážení přepraví druhým nájezdem zboží dále do výroby. Vyhodnocovací jednotku je možné umístit dle přání zákazníka a to jak na pracovní stůl, stojan nebo zeď. Nájezdové váhy jsou dodávány jak s ocelovou konstrukcí, tak v celonerezovém provedení.

Nájezdové váhy

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.