telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nemocniční váhy

Nemocniční váhy:

Žádná nemocnice se neobejde bez vážení pacientů, a to jak pohyblivých (kde se využívají osobní váhy), tak na lůžko upoutaných pacientů (kde se používají vážící křesla nebo lůžka). Většinu modelů je možné dodávat jak v technologickém provedení určeném pro kontrolní vážení, tak v cejchovaných verzích (určených např. pro nemocnice). Váhy jsou dodávány jak mechanické, tak digitální. K technologickým vahám je navíc možné dodat kalibrační list, kalibrace procesní nebo kalibrace akreditovaná. Námi dodávané nové váhy mají prvotní úřední ověření platné dva roky zdarma. Všechny váhy jsou u společnosti METROSERVIS s.r.o. před expedicí k zákazníkovi řádně zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, aby zákazník měl výsledky vážení co možná nejpřesnější. Nejprodávanější modelovou řadou nemocničních vah je křeslová váha.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v oddělení vážící židle. Velkou výhodou vah do nemocnice je všestranné využití, kdy jsme pacienta v podstatě schopni zvážit v jakémkoli stavu, což je důležité např. při dávání sedativ před operací, kdy tato dávka je přímo závislá na hmotnosti pacienta. U digitálních vah je velkou výhodou lehčí konstrukce, která nám umožňuje s vahami libovolně manipulovat a nepoužívat je jen na jednom místě. U mechanických vah je výhodou jejich robustní provedení a nenáročnost servisních prací.

 

 

luzko-vazici-do-200kg luzko-vazici-do-200kg-z-boku luzko-vazici-do-200kg-z-boku luzko-vazici-do-200kg-indikatorvazici-patky-nahledd vazici-patky vazici-patky-luzko vazici-patky-nahled

Kern-MTS-2 Kern-MTS-3 Kern-MTS-4 Kern-MTS-5

KERN-MMC-1 KERN-MMC KERN-MMC-2 KERN-MMC-3

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.