telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Osobní váhy

Osobní váhy:

Osobní váhy najdeme dnes nejen v nemocnicích, ale i v ordinacích praktických lékařů, ve sportovních zařízeních a neobejde se bez nich ani žádné sportovní klání, kde sportovec musí dodržovat stanovenou váhu. Váhy jsou dodávány v technologických verzích (pro kontrolní účely), které využívají např. sportovní zařízení. Cejchované verze jsou většinou v nemocnicích a u praktických lékařů, kde předpisy cejchované váhy nařizují. Námi dodávané nové váhy mají prvotní úřední ověření platné dva roky zdarma. K technologickým vahám je možné vystavit kalibrační list jako doklad o seřízení. Lze provést  kalibraci procesní nebo kalibraci akreditovanou. Nejprodávanější modelovou řadou levných osobních vah je osobní váha RADWAG.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v oddělení osobní váhy. Standardní záruka na všechny váhy dodávané společností METROSERVIS s.r.o.  je 24 měsíců. Všechny námi dodávané váhy jsou před odesláním k zákazníkovi zkontrolovány platnými etalony, aby zákazník dostal váhu plně funkční a seřízenou. V nabídce osobních vah nalezneme jak váhy mechanické (které jsou velice oblíbené pro svou jednoduchost a nenáročný servis), tak váhy digitální, které jsou většinou lehčí konstrukce a manipulace s nimi je poměrně jednoduchá. Spousta osobních vah, a to jak mechanických, tak digitálních bývá vybavena posuvnými metry na měření výšky pacientů.

osobní-váha-l-foxx l-foxx-osobní-váha-rozměry osobní-váha-l-foxx-metroservis osobní-váha-l-foxx

  

osobní-váha-l-foxx-ll osobní-váha-l-foxx-ll-s-meterem osobní-váha-l-foxx-ll-s-meterem osobní-váha-l-foxx-ll-rozměr

  

osobní-váha-1T4040LOV250 osobní-váha-1T4040LOV250 osobní-váha-s-metrem     osobní-váha-1T4040LOV250-rozměry

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.