telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Paletové vozíky s váhou

Paletové vozíky s váhou:

Paletové vozíky s váhou jsou ideální pro vážení ve skladech a v místech, kde je potřeba rychlé vážení. Umožňují zákazníkovi manipulovat se zbožím při vážení a vyhnout se tak zbytečné časové prodlevě při přendávání váženého zboží na klasické paletové vozíky. Paletové vozíky s váhou jsou určeny pro vážení a manipulaci s nákladem s max. hmotností 2 200 kg. U paletových vozíku s váhou dodávaných společností METROSERVIS s.r.o. naleznete vozíky s masivní ocelovou konstrukcí. Dodáváme cejchované modely, úředně ověřené i technologické modely ke kterým nabízíme procesní kalibraci či akreditovanou kalibraci včetně vystavení kalibračního listu.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Vozík je vybaven vestavěným akumulátorem a čtyřmi tenzometrickými snímači hmotnosti a indikátorem zobrazujícím danou hodnotu váženého zboží. Nejprodávanější modelovou řadou levných vah v této kategorii paletových vozíků s váhou je BF. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz  v oddělení paletové vozíky s váhou.

TPS_tisk tps_nahled tps_schema tps_l_m

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.