telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Plošinové váhy

Plošinové váhy:

Plošinové váhy nacházejí uplatnění ve všech odvětvích průmyslu. Váhy se používají pro kontrolní vážení palet, ve výkupech barevných kovů, pro kontrolní vážení hotových výrobků nebo jako součásti počítacích systémů. Váhy jsou osazeny 4 tenzometrickými snímači hmotnosti a indikátor je zpravidla umístěn na 3-5 m dlouhém kabelu nebo na stojanu. Plošinové váhy jsou vyráběny s ocelovou konstrukcí nebo např. do potravinářství v celonerezovém provedení. Námi dodávané nové cejchované váhy mají  prvotní úřední ověření  platné dva roky zdarma. V technologických verzích na žádost zákazníka společnost METROSERVIS s.r.o.vystaví k váze kalibrační list s procesní kalibrací nebo akreditovanou kalibrací. Standardně je na plošinové váhy záruka 24 měsíců. 

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Nejprodávanější modelovou řadou jsou v naší kategorii plošinové vahy ME. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich druhých stránkách www.vahy-mb.cz v oddělení plošinové váhy. Na plošinových vahách lze vážit jak zboží umístěné na paletách, tak např. svitky drátu či plechu. Palety lze na váhu umístit vysokozdvižným vozíkem nebo lehčí palety pomocí paletového vozíku.V tomto případě musí být váha opatřena nájezdem. Váhy jsou vyráběny v různých rozměrech dle požadavků zákazníka. mec.ohaus.com/mec/en/home/products/product-families/PLT4C-EU.aspx. Váhu lze umístit i na podlahu s částečnými nerovnostmi, kde pomocí volně stavitelné nožičky vyrovnáme váhu do roviny. V případě, že vás zaujme kterákoli váha z naší nabídky a budete chtít poradit s výběrem vhodné váhy, neváhejte nás prosím kontaktovat na email: info@metroservis.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 774 232 226.

plošina-4t-mbplošinová-váha-4t-mbsnímač-4t-mbváha-4t-mb

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.