telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Software

Software:

Ohaus Das software KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI VAHAMI OHAUS S RS232 ROZHRANÍM. Software pro váhy Ohaus nám umožňuje přenášet data z váhy do počítače ze všech vah vybavených RS232. Přenášené informace jsou závislé na daném modelu váhy. Standardně většina vah umí přenést brutto, netto, tára. Jsou ale i váhy, které přenášejí datum, čas, identifikaci osoby atd. V počítači můžeme poté se získanými údaji libovolně pracovat. Údaje z váhy jsou buď odesílány automaticky, a nebo pomocí zmáčknutí jednoho tlačítka. Získávané údaje se automaticky objeví v tabulce. OHAUS DAS nám umožňuje přeložení i do jiných jazyků (bez toho, aby se přepsal zdrojový kód) a export získaných dat do souborů Excel.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Software k vahám Vám umožňují ukládat naměřená data z vah a dále s těmito daty pracovat. Standardní software je OHAUS DAS, který komunikuje se všemi vahami Ohaus s RS232.

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.