telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Váha na alkohol a mince

Váha na alkohol a mince:

Váha na alkohol a mince Flascomp je vítaným pomocníkem při všech inventurách prováděných v restauracích či provozech s prodejem alkoholu. Počítání porcí nebo kusů lze jednoduše nastavit na 49 pozicích. Počítá mince - FLASCOMP Vám je spočítá, stačí je pouze rozdělit podle nominálních hodnot. Měření mincí přesnost do počtu: 200 ks, umí také vážit a slouží jako váha. Váha Flascomp dodávaná společností METROSERVIS s.r.o. je vždy řádně seřízena servisním technikem před expedicí k zákazníkovi. K váze je možné na vyžádání vystavit kalibrační list, kalibrace procesní nebo kalibrace akreditovaná . Standardní záruka na váhu na alkohol a mince je 24 měsíců. Nejprodávanější modelovou řadou levných vah je tato váha na alkohol a mince LE.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

V menu váhy si obsluha najde alkohol u kterého potřebuje zjistit aktuální stav. Hmotnost láhve alkoholu je již nastavena a váha ukazuje aktuální zbytek alkoholu. Tímto způsobem rychle zjistíte aktuální stav alkoholu na provoze a váha urychlí např. předávání směn v restauracích. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz  v oddělení váha na alkohol a mince.

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.