telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Váhy počítací

Počítací váhy cejchované, kontrolní:

Počítací váhy cejchované nalezneme ve všech obchodech se spojovacím materiálem, kde je potřeba prodávat velké množství malého zboží. Tyto počítací váhy jsou určeny především na prodej spojovacího materiálu, kde počítací váhy šetří čas a výsledky počítání jsou přesnější oproti ručnímu počítání kusů obsluhou. Kontrolní počítací váhy jsou nedílnou součástí všech skladů s drobným materiálem a tyto váhy jsou hojně využívány i při inventurách skladů.
Počítací kontrolní váhy
jsou nejčastěji používány ve velkých skladech se spojovacím materiálem a nebo s drobnými výrobky. Nejčastěji se počítací váhy používají při velkých inventurách, kdy si společnost zapůjčí větší množství vah a provede se zapůjčenými váhami inventuru. Počítací váhy jsou většinou ve váživostech 3 kg, 6 kg, 15 kg a 30 kg. Většina kontrolních počítacích vah má vestavěný akumulátor, který umožňuje vážit kdekoli ve skladu bez potřeby si sebou na každé vážení brát adaptér do el. sítě. Nabízíme k vahám kalibraci procesní nebo kalibraci akreditovanou.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Počítání kusů probíhá tak, že navážíme známý počet kusů a získáme průměrnou hmotnost jednoho kusu (ne všechny stejné výrobky mají stejnou hmotnost). Na základě získání referenční váhy poté počítací váha počítá a váží kusy. Většina cejchovaných počítacích vah má tři displeje, kde zobrazuje průměrnou hmotnost jednoho kusu, celkovou hmotnost váženého zboží, počet kusů. Profesionální váhy mají funkci optimalizace počítání kusů, kdy pomocí této funkce nevzorkujeme počítací váhu a vyhneme se zdlouhavému počítání referenčního počtu kusů (využíváme především u drobných věcí, kdy potřebujeme větší počet referenčních kusů). Tyto modely také najdete v naší další pobočce na stránkách www.vahymb.cz v sekci počítací váhy.

V případě že vás zaujme kterákoli váha z naší nabídky a budete chtít poradit s výběrem vhodné váhy, neváhejte nás prosím kontaktovat na email: info@metroservis.cz nebo na tel. číslech 774 232 222, 774 232 226.

l-tsjw-počitací-váha-metroservis     l-tsjw-počítací-váha-rychlá l-tsjw-počítací-váha-presná

Ranger Count 3000 - Metroservis Ranger Count 3000 - Metroservis - popočítací váha Ranger Count 3000 počítací váha Renger Count 3000-Metroservis-počítací váha

 

Ranger-7000 -2 ranger-7000-3 ranger-7000-ohaus Ranger-7000-s-nohou Ranger-7000-externí-plošina ranger-7000-4

Netto-Snowrex-ADCNetto-Snowrex-ADC-1Netto-Snowrex-ADC-2Snowrex-ADC

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.