telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Váhy s výpočtem ceny

Váhy s výpočtem ceny:

Váhy s výpočtem ceny najdeme v každé prodejně s potravinami, krmivy pro domácí mazlíčky i na tržnici. Váhy s výpočtem ceny jsou opatřeny dvěma displeji, z nichž jeden je určen pro obsluhu a druhý pro zákazníka. Zákazník tak vidí váhu kupovaného zboží i cenu. Tyto váhy mají rovněž přednastavené zboží i s cenou, aby obsluha měla snazší práci. U dražších modelů váha umožňuje tisk vážního štítku či etikety. Tyto váhy se už používají např. při balení zboží ve velkých provozech. Standardní váhy s výpočtem ceny jsou skladem a společnost METROSERVIS s.r.o. poskytuje záruku 24 měsíců. U některých modelových řad lze za příplatek prodloužit záruku až na dobu 5 let. Námi dodávané nové váhy s výpočtem ceny mají prvotní úřední ověření platné dva roky zdarma. Nejprodávanější modelovou řadou vah s výpočtem ceny je Aviátor 5000. K vahám lze provést kalibraci a vystavit kalibrační list, kalibrace procesní, kalibrace akreditovaná.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Váhy s výpočtem ceny jsou běžně používány na trzích při prodeji ovoce a zeleniny. Většina standardních modelů je vybavena vestavěným akumulátorem. Lze je provozovat na baterie. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v sekci váhy s výpočtem cen, váhy s tiskem etiket.

ps1-2 ps1-2-predni-strana ps1-2-rozmery ps1-2-zadni-strana ps1-rybarska ps1-rybarska-predni-strana ps1-rybarska-rozmery ps1-rybarska-z-bokuváha-s-výpočtem-cen-ps1-ověřená-váhaváha-s-výpočtem-cen-ps1-metroservisváha-s-výpočtem-cen-ps1 váha-s-výpočtem-cen-ps1-cejchovanáPCS-20-zadni-stranaa PCS-20-predni-strana PCS-20-predni-stranaa PCS-20-zadni-strana PCS-predni-strana PCS-rybarska PCS-zadni-strana PCS-zadni-stranaaTSSP-predni-strana-hl TSSP-rozmery TSSP-spodni-strana TSSP-zadni-stranaTSSP-rybarska-ze-strany TSSP-rybarska-zadni-strana TSSP-rybarska-predni-strana TSSP-rybarska-rozmery

 

 

APT netto-snowrex-AP Snowre-AP-1 snowrex-AP-2

obchodni-vaha-cas-pr-plus CAS-PR-plus-3 CAS-PR-plus-1 CAS-PR-plus-2

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.