telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Závěsné váhy

Závěsné váhy:

V kategorii závěsných vah nalezneme váhy s váživostí od 20 kg do 300 kg. Tyto váhy najdou uplatnění jak u soukromých osob, tak v malých provozech. Závěsné váhy s malou váživostí využívají většinou soukromé osoby a to např. rybáři při vážení ryb, tak chovatelé při vážení zvířat. Závěsné váhy jsou rovněž vhodné pro vážení objemných a lehkých věcí, které se obtížně umísťují na plošinové váhy. Levnější varianty závěsných vah jsou společností METROSERVIS s.r.o. drženy skladem, zbytek standardně na objednání s dodací lhůtou 7-14 dnů. V případě zájmu zákazníka je možné váhy z kalibrovat. Procesní či akreditovaná kalibrace vah včetně vystavení kalibračního listu. Standardní záruka je u závěsných vah 24 měsíců.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

 

U levných variant závěsných vah je tělo váhy většinou z plastu a provoz váhy je na baterky. U dražších variant je tělo váhy již kovové a u vah nalezneme vestavěný akumulátor. Závěsné váhy mají většinou jen základní funkce a to brutto, netto, tára a nulování. Nejprodávanější modelovou řadou závěsných vah je v naší kategorii závěsná váha L-TSCR. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz  v sekci závěsné váhy. Všechny váhy dodávané naší společností METROSERVIS s.r.o. jsou před zasláním zákazníkovi zkontrolovány servisním technikem platnými etalony, které jsou jednou ročně kontrolovány ČMI a jsou k nim vystaveny platné kalibrační listy. Cejchované váhy (úředně ověřené váhy) jsou dodávané vždy v četně úředního ověření platného na dva kalendářní roky. U technologických vah (váhy kontrolní) je možné na přání zákazníka k váze vystavit kalibrační list k procesní nebo akreditované kalibraci. Na všechny námi dodávané váhy poskytujeme záruku 24 měsíců.

l-jdv-3t-30t jdv-jerabova-vaha-metroservis jdv-jerabova-vaha jdv-jerabova-vaha-ovladac

zev-jeřábová-váha-rozměry zev-jeřábová-váha-s-háky zev-jeřabová-váha-přední-strana zev-jeřábová-váha-zadní-strana

 

Kern-CH Kern-Ch-1

HCB HCB-500kg HCB-2 HCB HCN HCN-2 HCN-1 HCN-3 HDB-N-1 HDB-N

J1-RWP-1 J1-RWP-2 J1-RWP-3 J1-RWP-4

Mechanicka-ZP Mechanicka-ZP

závěsná-váha-LS-OCS-14závěsná-váha-LS-OCS-14-50

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.